Nowy explainer: Referrer-policy #100

Open
opened 2022-08-14 10:03:03 +02:00 by kuba · 0 comments
Owner

W niektórych fragmentach templatki mailowej linkujemy do https://developer.mozilla.org/pl/docs/Web/HTTP/Headers/Referrer-Policy

Aby zapobiec sytuacji, w której udostępniamy ten link wiele razy z uwagi na trggerowanie diagnoz kilku różnych problemów, należy wyciąć istniejące odwołania i zamiast tego utworzyć Explainer (https://git.internet-czas-dzialac.pl/icd/rentgen/src/branch/develop/components/report-window/explainers.tsx). Explainery działają tak, że można je zgłaszać w problemach wiele razy, ale znajdą się w templatce tylko raz.

W niektórych fragmentach templatki mailowej linkujemy do https://developer.mozilla.org/pl/docs/Web/HTTP/Headers/Referrer-Policy Aby zapobiec sytuacji, w której udostępniamy ten link wiele razy z uwagi na trggerowanie diagnoz kilku różnych problemów, należy wyciąć istniejące odwołania i zamiast tego utworzyć Explainer (https://git.internet-czas-dzialac.pl/icd/rentgen/src/branch/develop/components/report-window/explainers.tsx). Explainery działają tak, że można je zgłaszać w problemach wiele razy, ale znajdą się w templatce tylko raz.
Sign in to join this conversation.
No Milestone
No project
No Assignees
1 Participants
Notifications
Due Date
The due date is invalid or out of range. Please use the format 'yyyy-mm-dd'.

No due date set.

Reference: icd/rentgen#100
No description provided.